24 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۴:۵۰:۱۳
کد مطلب:  571829
معاون پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
دوره ضمن خدمت الكترونیكی اردوهای دانش آموزی برای تمام فرهنگیان

معاون پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش از برگزاري دوره ضمن خدمت الكترونیكی اردوهای دانش آموزی برای تمام فرهنگیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و امور ين الملل معاونت پرورشي و فرهنگ وزارت آموزش و پرورش عليرضا كاظمي با توجه به ضرورت برگزاري اردوهاي دانش آموزي افزود: مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در نظر دارد با هماهنگی و همکاری ادارات کل امور تربیتی و مشاوره و فرهنگی و هنري ، اردوها و فضاهای پرورشی اين معاونت دوره ضمن خدمت اردوهای دانش آموزی را به صورت الكترونیكی و برای تمام فرهنگیان برگزار نمايد.

وي تصريح كرد: عنوان اين دوره مدیریت فعالیت های اردوهای دانش آموزی و با کد 94004120 به ميزان 32ساعت مي باشد.

 كاظمي درادامه افزود: اين دوره در ۳ مرحله و بر اساس سرفصل های جدیدي كه تهیه شده اجرا مي شود.

وي تأكيد كرد: در مرحله اول تمام مدیران مدارس، معاونان آموزشی ،معاونان پرورشی، مربیان پرورشی ، مشاوران مدارس و کارشناسان پرورشی استان ها و مناطق مي بايست در این دوره شرکت نمایند .

شايان ذكر است : با توجه به اهميت اين دوره آموزشي همكاران براي گذارندن اين دوره توانمندسازي بايد اهتمام ورزيده و نمره قبولي لازم را كسب نمايند.

گفتني است: حضور همكاران به عنوان عوامل اجرايي اردواعم از ( مربي ، همراه مربي، خدمات ، سرپرست و ...) منوط به شركت فعال و كسب نمره قبولي دراين دوره مي باشد و مركز كنترل سفرهاي برون استاني ضمن ثبت اطلاعات همكاران شركت كننده ، اين موضوع را رصد و پيگيري خواهد كرد.

به اشتراک بگذارید :