24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۴:۰۸:۱۹
کد مطلب:  SnsK7I4r
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

سازمان بسیج فرهنگیان در سی و هفتمین بهار انقلاب ضمن گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) و شهدای عزیز انقلاب، از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه فرهنگیان و معلمان این حافظان سنگرهای پاسداری از ارزشهای انقلاب، برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت می کند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، بیانیه سازمان بسيج فرهنگيان به شرح زير است:

بسم رب الصبح

« وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِی کُلِّ أُمَّهٍ رَّسُولًا أَنِ اعْبُدُواْ اللّهَ وَاجْتَنِبُواْ الطَّاغُوتَ » سوره مبارکه نحل آیه ۳۶

 "ما در هر امتى رسولى فرستادیم که خداى یکتا را بپرستید ، و از طاغوت اجتناب کنید."

 سی و هفت سال از غریو فریاد الله اکبر مردمان به تنگ آمده از ظلم و استکبار می گذرد....سی و هفت بهار است که تاریخ می ایستد به پای قدم های مردانی که "قالوا ربنا الله ثم استقاموا " را مصداق بودند...

 زانو میزند به پای ابرمردانی که خمینی وار،  توحش ظلم را از ریشه استکبار بیرون کشیدند؛ غرب و دست نشانده های غرب را در همین خیابان های ایران به خاک سپردند.....

 دهه فجر بر تارک جهان می درخشد.انقلابی که انوارش، فریاد های الله اکبر مردمانش و مسیحای زمانش، چشمان طاغوت را کور می کند و  طومار استبداد را در هم می پیچاند و همواره طلوع22بهمن های هر ساله اش راهی است نو، صراطی است مستقیم، که راهگشای مردمان ستم کشیده با اشک های  درد آلودشان از کتاب تاریخ می چکد.

 آری فریاد ما بلند است. فریاد غیورمردان ما همچنان از بهشت زهرای ایران؛ ازلابه لای اوراق زمان به گوش می رسد.

 اکنون دراین زمان که دشمن در حال احتضار، زیر نقاب خنده خود پنهان شده و با راهبرد نفوذ به دنبال تحریف خط روشن و اصول فکری  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است، و نیز با هجمه همه جانبه به ارکان ماندگاری این نظام الهی، سودای تفرقه افکنی بین ملت و دوقطبی کردن جامعه را در سر می پروراند و انتخابات را مهم ترین بسته برای اهداف شوم خود برگزیده است، نوبت رشادت ماست.

 آوینی ها و چمران های سی و چند ساله ما برخیزند و قدرت بازوان عمار ها و میثم تمار های  اسلام را به رخ ابن زیاد ها  بکشند.

 حال ما ماندیم و انقلابمان...

 ما ماندیم و خون بهای شهیدانمان..انقلاب نو رسیده مان که ریشه هایش در قلب تاریخ پیش رفته است... برای بازبستن عهدی دیگر با خمینی زمانمان  با رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای عزیز... با دردست داشتن پرچم سه رنگ ایمان، پای گذاریم بر تکبر جهان.  و فریاد  استغاثه و عدالتخواهی را در جای جای این سرزمین اسلامی طنین انداز کنیم.

سازمان بسیج فرهنگیان در سی و هفتمین بهار انقلاب ضمن گرامیداشت یاد امام خمینی (رحمه علیه) و شهدای عزیز انقلاب، از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بویژه فرهنگیان و معلمان این حافظان سنگرهای پاسداری از ارزشهای انقلاب، دعوت می کند که با شرکت هرچه با شکوه تر در راهپیمایی22بهمن، مشتی محکم بر دهان مستکبران کوبیده و با آرزوی پیروزی ارتش حق طلب اسلام در عرصه های جهانی؛ ماندگاری، صلابت و عزت  به دست آمده ایرانی را تا ظهور منجی عصر صاحب الزمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) پا در رکاب رهبر انقلابمان، انقلابی دیگر را رقم زنند.

به اشتراک بگذارید :