8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۴:۳۷:۴۲
کد مطلب:  9VAEaeMH
معاون پرورشی و فرهنگی وزير آموزش و پرورش خبرداد :
اجرای سرود 22 هزار نفری در راهپیمایی تهران و 1357 نفره در استان ها

معاون پرورشی و فرهنگی وزير آموزش و پرورش درخصوص برنامه های راهپیمایی 22 بهمن گفت: در این برنامه یک گروه سرود 22 هزار نفری در تهران در جایگاه به اجرای برنامه خواهند پرداخت و همچنین گروه های سرود 1357 نفری در مراکز استان ها سرودهای انقلاب را اجرا خواهند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، حمیدرضا کفاش درخصوص راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب، اظهار کرد: برنامه های  آموزش و پرورش برای دهه فجر انقلاب اسلامی به مدارس سراسر کشور ابلاغ شد که پایان‌بخش آن برنامه ها حضور گسترده دانش آموزان، اولیا آنها و فرهنگیان در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن خواهد بود.

وي با بيان اين كه در روز 22 بهمن یک گروه سرود 22 هزار نفری در تهران در جایگاه به اجرای برنامه خواهند پرداخت ، تصريح كرد : گروه های سرود 1357 نفری در مراکز استان ها سرودهای انقلاب را اجرا خواهند کرد و انشاءالله نشاط خوبی به راهپیمایی خواهند داد. البته در سایر شهرستان ها و مناطق کشور نیز گروه های کوچک تر اجرای مراسم را برعهده خواهند داشت.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش به سایر فعالیت های دانش آموزی در راهپیمایی 22 بهمن پرداخت و افزود: در مسیرهای راهپیمایی خصوصا راهپیمایی تهران ایستگاه های دانش آموزی خواهیم داشت که در آن تشکل هایی چون سازمان دانش آموزی، بسیج دانش آموزی، انجمن های اسلامی دانش آموزی و نیز سازمان جوانان هلال احمر سرویس های ویژه ای به دانش آموزان خواهند داد. در این ایستگاه ها دانش آموزان علاوه بر اجرای سرود، بسته های فرهنگی بین راهپیمایان توزیع می کنند و همچنین پیام های زیبای انقلاب اسلامی را به سمع و نظر راهپیمایان خواهند رساند.

کفاش همه دانش آموزان، اولیای دانش آموزان و فرهنگیان را به حضور فعال در راهپیمایی دعوت کرد و گفت: خواهش من این است که افراد به صورت گروهی و منسجم و حتی المقدور با آرم و نشان مدارس در راهپیمایی 22 بهمن سراسر کشور شرکت کنند.

به اشتراک بگذارید :