7 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ ۰۰:۳۳:۴۹
کد مطلب:  574513
معاون پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش
پیمودن راه امام و شهدا و تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامي، مشي دانش‌آموزان و فرهنگيان است

معاون پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش گفت: فردا در روز 22 بهمن همه يك صدا در محضر شهیدان با آنها پیمانی برای پایداری در راه ارزش‌های انقلاب می‌ببندیم، زیرا امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدای انقلاب است .

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش، عليرضا كاظمي در آستانه 22 بهمن و طليعه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

در اين بيانيه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

در این بهارآزادی یاد بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب و نیز یاد همه شهدای آن دوران حماسه و مبارزه را گرامی داشته و به روان همه ایشان درود و رحمت بی‌پایان می‌فرستیم و ازهمه دانش آموزان و فرهنگيان عزيز كشورمان دعوت می‌کنيم که در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و این حرکت عظیم مردمی و وحدت بخش پیشقدم باشند . امروز در حالی به سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک می‌شویم که ایران اسلامی در سایه هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه و جهان به شمار می‌رود و در مسیر تعالی و توسعه متوازن قرار دارد. مسلماً این امر با همت، وحدت و همدلی آحاد مردم شریف ایران به ویژه دانش آموزان و جامعه فرهيخته فرهنگيان فراهم شده است، فریاد استقلال، آزادی و عظمت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند در ادامه این بیانیه تأکید شده است: یوم¬‌الله 22 بهمن فرصتی حیات¬‌بخش برای حضور حماسی و حداکثری آحاد ملت شریف ایران به ويژه دانش آموزان و فرهنگيان در اقصی نقاط کشور برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره)، شهداء و ولی امر مسلمین مقام عظمای ولایت(مدظله¬‌العالی) و اعلام انزجار از سردمداران نظام کفر جهانی می¬‌باشد. حضور آگاهانه‌ مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در مناسبت‌های ارزشمند و تاریخی همچون راهپیمایی 22 بهمن، روز پیروزی ملت مسلمان بر رژیم ستمشاهی طاغوت یکی‌ از زیباترین‌ جلوه‌های‌ تحقق وعده‌های الهی یعنی پیروزی خون بر شمشیر است‌ و همین حضور پرشور و حماسه ساز باعث‌ شده‌ است‌ که‌ انقلاب‌ شکوهمند اسلامی همچنان‌ در مسیر بالندگی و سرافرازی حرکت نماید. در پایان این بیانیه آمده است: ما می‌آییم تا ثابت کنیم قدرت فقط از آن خداوند است نه قدرت‌های پوشالی استکباری و ما می آییم تا ثابت کنیم پای همه آرمان‌های امام(ره) و شهدا و رهبر عزیمان تا پای جان ایستاده‌ایم، پس همه دنیا عزمت ملت ایران را در 22 بهمن را خواهند دید. و من الله التوفيق عليرضا كاظمي

به اشتراک بگذارید :