7 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۱:۴۳:۴۱
کد مطلب:  580023
باقي زاده:
گزارش مالي فعاليت هاي پرورشي و امور تربيتي را اعلام كرد

مشاور مالي و اداري معاونت پرورشي و فرهنگي، گزارش مالي فعاليت هاي پرورشي و امور تربيتي در سال 96 را اعلام كرد

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش، محمد باقي زاده اظهار داشت: اعتبار مصوب رديف مربوط به فعاليت هاي پرورشي و امور تربيتي دانش آموزان در سال 96 معادل 173 ميليارد و 800 ميليون تومان مي باشد.

وي تصريح كرد: بر اساس ابلاغيه سازمان برنامه بودجه 171 ميليارد و 452 ميليون تومان در موافقتنامه شرح عمليات رديف مورد نظر قرار گرفته است.

باقي زاده در ادامه افزود: تخصيص اعتبار 10 ماهه رديف مورد نظر به ميزان 48 ميليارد و 576 ميليون تومان معادل 28 درصد اعتبار ابلاغي اعلام شده و از محل تخصيص اعتبار اعلامي مبلغ 44 ميليارد و 500 ميليون تومان در اختيار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است كه حدود 4 ميليارد تومان تا كنون از سوي اداره كل خزانه تأمين اعتبار نشده است.

مشاور مالي و اداري معاونت پرورشي و فرهنگي با اشاره به اينكه با تخصيص 28 درصدي اعلام شده اجراي فعاليت هاي معاونت با مشكلات عديده اي روبرو شده است، اظهار اميدواري كرد: در تخصيص اعتبار 2 ماهه پاياني سال با مساعدت سازمان برنامه و بودجه و همجنين اداره كل خزانه اعتبار مناسبي تخصيص داده شود تا بتوانيم بخشي از مشكلات را مرتفع نماييم.

به اشتراک بگذارید :