8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ ۰۸:۳۵:۱۱
کد مطلب:  FhsZXoLu
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:
۲۲ بهمن همایش صبر و مقاومت و نمادی از ایستادگی ملت همیشه در صحنه است

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: ۲۲ بهمن همایش صبر و مقاومت در سی وهفتمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و نمادی از ایستادگی ملت ما است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی‌ اکبری در اجتماع با شکوه راهپیمایان بیرجندی اظهاركرد: این همایش مردمی نشانه صبر واستقامت در سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ونمادی از  ایستادگی ملت ما است.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی با بیان اینکه ملت ایران بعد از 37 سال مانند روزهای سخت با عبور از نسل اول و با رسیدن نسل‌های سوم و چهارم نشاط انقلابی را برای جامعه برقرار کرده است، تصريح كرد: تحلیل‌های بیگانگان هیچگاه به مقصد نمی‌رسد زیرا آنها می‌خواهند با علوم مختلف نهضت بزرگ ملت ایران را تحلیل و به ابعاد مختلف تهدید کنند.

وي خاطرنشان كرد : ملت ما نقطه تمایز و مشخصه آن این است که در نقطه اوج قرار داده است، وصل به الله است و ملتی که هر چه خدا می‌پسندد در زندگی خود اجرایی کنند، نمی‌شود آن ملت را با دیگر ملتها مقایسه کرد زیرا انقلاب اسلامی ما ریشه در ابعاد مختلفی از جمله باورها  ودلبستگی‌های زیادی دارد.

حاج علی‌ اکبری با بیان اینکه ملت ایران در آیینه انقلاب اسلامی ریشه اصالت خود را کشف می‌کند، افزود: ملت ایران از فراز قله با شکوه نهضت اسلامی دعوت پیامبر گونه و اولیاء خدا را می شنود و ملتی که از راه رسید وب عد از آن به دعوت حق لبیک گفت زیرا دعوت اسلام ، دعوت به حیات طیبه، دوعوت به تشکیل جامعه اسلامی وحاکمیت به نظام اسلامی است.

وی با بیان ملت ایران رمز عظمت، شکوه آبادانی خود را کشف کرد، اظهار داشت: تازه در اول راه هستیم وملت با آرمانهای بزرگ به میدان آمدند و سخن از اضمحلال کفر در همه عالم است.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی با بیان اینکه شخصیت امام خمینی (ره) شخصیتی الهی بود، افزود: هرچه دیگران می‌خواهند  بگویند و بنویسند راه به جایی نمی‌برد، زیرا ملت ما پیرو مکتب خمینی وجلودار رهبری است.

وی با بیان اینکه راهبرد جمهوری اسلامی ایران در برابر استکبار هیچ تغییری نکرده است، اظهاركرد: رهبری اجازه نداند که در موضع دیگری به جز هسته‌ای، ایران با آمریکا مذاکره انجام دهد وامیدواریم در مراحل بعدی پسابرجام به نفع ملت ایران باشد.

حاج علي اكبري با بیان اینکه نسخه راه نجات ما چیزی جز اقتصاد مقاومتی نیست، گفت: راه نجات ملت ایران در اقتصاد مقاومتی است باید روی پای خود بایستیم و مردم به همراه مسئولان به اقتصاد مقاومتی عمل کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای انتخابات ملت ایران را دعوت کردند، اظهار داشت: امسال شرایط خاصی برای انتخابات وجود دارد باید حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشد تا بتوانیم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شجاع و قوی که تضمین کننده آینده انقلاب اسلامی باشد را راهی مجلس کنیم.

به اشتراک بگذارید :