7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ ۱۴:۰۹:۵۵
کد مطلب:  587489
شكوهي مطرح كرد:
گزارشي از دوره آموزشی الکترونیکی فرآیند محور تفکر و سبک زندگی پایه هفتم

مدير كل امور تربيتي و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گزارشي از نحوه برگزاري دوره آموزشی فرآیند محور تفکر و سبک زندگی پایه هفتم ارائه كرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش مسعود شكوهي اظهار داشت: دوره تفکر و سبک زندگی پایه هفتم زیر نظر مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات و با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش یکی از دوره های ضمن خدمت فرهنگيان بود كه به صورت الکترونیکی در سال 96 توسط موسسه رایادرس برگزار شد. 
وي با بيان اينكه فعالیت های تولید محتوای الکترونیکی این دوره در شهریور ماه سال 96 شروع شده تصريح كرد: اين دوره مراحل آموزشی آن برای فراگیران در دی ماه سال جاري و به صورت فرآیندی خاتمه یافت.
شكوهي افزود: تعداد افراد شرکت کننده در این دوره حدودا ۵۰هزار نفر بودند که اکثرا موفق به طی این دوره آموزشی شدند
مدير كل امور تربيتي و مشاوره وزارت آموزش و پرورش در ادامه بيان داشت: جهت تولید محتوای الکترونیکی این دوره 8 نفر به عنوان مدرس و حدودا۴۵۰ ساعت کاری  و ۱۸ ساعت ۳۹ دقیقه خروجی رخ داده و همچنین یک نفر به عنوان ناظر از طرف معاونت پرورشی و فرهنگي به موسسه رایادرس معرفی شده بودند.
وی افزود: آموزش های الکترونیکی یکی از ابزارهای مفید و به صرفه برای سازمان هایی است که با قشر وسیعی از فراگیران ارتباط دارند.
همچنین تأكيد كرد: این شیوه آموزشی فرآیند محور به دلیل پایین بودن هزینه های برگزاری دوره های علمی و آموزشی از یک سو و توسعه عدالت آموزشی از سوی دیگر در وزارت آموزش و پرورش مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.
 مدير كل امور تربيتي و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: با این شیوه نوین آموزش سازمان ها توانسته اند مفهوم زمان و مکان را بسیار کم رنگ كرده و امکان دسترسی فراگیران در دورترین نقاط کشور را فراهم نمایند

به اشتراک بگذارید :