23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۰۷:۵۷:۳۰
کد مطلب:  604948
آیین تجلیل از نفرات برتر کنکور سراسری شهرستان جوانرود

طی آیینی باشکوه با حضور مدیر کل و معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه، جمعی از مسوولان، دانش آموزان و اولیا، از نفرات برتر کنکور سراسری 96 / 1395 شهرستان جوانرود تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان جوانرود، محمود داودی زاده مدیر آموزش و پرورش در این آیین که روز یک شنبه 27 اسفند ماه جاری در سالن امام خمینی(ره) برگزار شد ضمن خیر مقدم به مجید یزدان پناه مدیر کل و محمد رضا بسامی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه و همه حضار، کسب رتبه های برتر را به دانش آموزان دیروز و دانشجویان امروز و خانواده های آنها تبریک گفت و افزود: امروز در این جمع به شکرانه موفقیت و سربلندی و تلاش دانش آموزان در خدمت شما هستیم و این روزی است که اولیا با افتخار می ایستند و سربلندی و موفقیت فرزندانشان را می بینند، شماها به جامعه تعلق دارید و با سرلوحه قرار دادن اخلاق حسنه و خدمت کردن به مردم دین خود را ادا کنید.

وی با اشاره به رستگار رحمانی تنها، رتبه یک کنکور تجربی سال 88،گفت: پرفسور سمیعی ابر جراح مغز و اعصاب جهان گفته است دانشجویان زیادی دارم اما تنها کسی که بتواند جای من را بگیرد رستگار رحمانی تنهاست.

داودی زاده زیربنای توسعه هر کشوری را آموزش و پرورش دانست و توسعه آموزش و پرورش را وابسته به نیروی انسانی فعال، آموزگاران و دانش آموزان بر شمرد و در پایان برای دانش آموزان پیش دانشگاهی که سال آینده کنکور دارند طلب دعای خیر کرد و توکل کردن به پروردگار و حمایت توام با آرامش والدین از دانش آموزان را خواستار شد.

مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز با اشاره به توفیق منوچهری، اولین مدیر آموزش و پرورش شهرستان جوانرود، گفت: جوانرود مهد و معدن علم و تربیت و دانش است.

وی نیز با اشاره به نبی مکرم(ص)، انسان را توانمند دانست و خلقت انسان، ارزش انسان پیدا کردن و گذشتن از مرحله ی بالاتر از فرشتگان را تشریح کرد.

یزدان پناه افزود: همه ایران می دانند که نفر اول کنکور سال 88 تجربی از جوانرود بوده و این برای استان کرمانشاه افتخاری بزرگ است.

در ادامه به 71 نفر از رتبه های برتر کنکور 96 / 95 با اهدای جوایز و لوح سپاس تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :