24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ۱۶:۵۶:۳۸
کد مطلب:  613031
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد
برگزاری بیش از 30 میلیون نفرساعت آموزش ضمن خدمت فرهنگیان

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از برگزاری بیش از 30 میلیون نفرساعت آموزش ضمن خدمت فرآیند محور فرهنگیان در سراسر کشور در طول سال 96 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش علیرضا کاظمی افزود: برگزاری این دوره ها در راستای آموزش، ارتقا و توانمندسازی منابع انسانی حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی و ایفای نقش تربیتی کارکنان وزارت آموزش و پرورش بوده است.

وی با بیان اینکه این دوره ها در بازه زمانی فروردین تا اسفند 96 انجام شده است، تصریح کرد: این معاونت پیرو شیوه نامه آموزش و توانمندسازی همکاران که از ابلاغیه های پایدار معاونت پرورشی و فرهنگی می باشد، اقدام به برگزاری دوره‌های فرآیند محور ضمن خدمت در مراکز استان ها و ادارات آموزش و پرورش مناطق کل کشور کرده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در خصوص ویژگی‌های دوره‌های ضمن خدمت این معاونت گفت: ما بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در برگزاری این دوره‌ها تأکید داریم و شرکت های مختلفی از جمله موسسه رستا نوین رایا ( رایادرس ) که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش می باشد، در این زمینه با ما همکاری می‌کنند.

کاظمی در ادامه افزود: این دوره ها بالغ بر 30 میلیون نفر ساعت آموزش حضوری و غیر حضوری بوده است .

شایان ذکر است: اجرایی نمودن این دوره ها با همراهی و هماهنگی مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات ستاد انجام شده است .

به اشتراک بگذارید :