26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۰۹:۴۰:۰۰
کد مطلب:  617237
به همت روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد :
نشست مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش و صداوسیمای خراسان رضوی

مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی گفت:مام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا دراتاق فکر مشترک ایجاد شده با آموزش و پرورش زمینه های مساعد همکاری جهت تسهیل فرآیند ها را فراهم آوریم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، نصر پور در جلسه مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش و صداوسیمای خراسان رضوی ، آموزش و پرورش را محور توسعه پایدار کشور دانست و گفت :صدا و سیما با تاکید مقام معظم رهبری آموزش و پرورش در موضوعات مختلف را در اولویت و دستور کار خویش قرار داده است و معتقدیم پرداختن به موضوع آموزش و پرورش یک ضرورت است و نیازمند حرکت جهادی است.

وی با اشاره به نقش و اهمیت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خاطر نشان کرد :باید نقش صدا و سیما در تحقق اهداف سندتحول بنیادین پررنگتر از گذشته گردد چرا که این سند زندگی بخش بزرگی از جامعه را تحت تاثیر خود قرار میدهد.

نصر پور افزود :تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا دراتاق فکر مشترک ایجاد شده با آموزش و پرورش زمینه های مساعد همکاری جهت تسهیل فرآیند ها را فراهم آوریم .

قابل ذکر است در این جلسه تشکیل کارگروه مشترک فی مابین اداره کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی به تصویب رسید.

به اشتراک بگذارید :