21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۰۷:۱۴:۳۵
کد مطلب:  618771
با هدف کمک به رفع معضلات حاشیه شهر مشهد انجام شد:
دیدار و گفتگو رئیس آموزش و پرورش ناحیه 5 با مدیر عامل بنیاد رضوی

فخریان مدیرعامل و ظریف معاون آموزشی بنیاد فرهنگی رضوی با حضور در دفتر مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۵ در خصوص مشکلات شرق مشهد و تعاملات فی مابین ناحیه 5 و بنیاد فرهنگی رضوی به گفتگو و تبادل نظر نشست.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از ناحیه 5 مشهد فخریان مدیرعامل  و ظریف معاون آموزشی بنیاد فرهنگی رضوی با حضور در دفتر مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۵ در خصوص مشکلات شرق مشهد و تعاملات فی مابین ناحیه 5 و بنیاد فرهنگی رضوی به گفتگو و تبادل نظر نشست.

بهراد ضمن عرض خیر مقدم به مدیریت بنیاد فرهنگی رضوی، وظیفه آموزش و پرورش و این بنیاد را همسو و در یک راستا دانست و افزود: اگر بخواهیم شکاف های موجود که در شرق مشهد بوجود آمده اند را رفع نماییم، چاره ای جز حمایت و پشتیبانی از یکدیگر را نداریم.

بهراد با اشاره به مشکلات عدیده موجود در شرق مشهد، این منطقه را تنگه احد شهر مشهد خواند و گفت: اگر دستگاه های ذیربط و مجری امر در رفع این مشکلات کوچکترین کم کاری نمایند دیگر نباید امیدی به رفع این معضلات داشت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج، ضمن برشمردن یک یک معضلات و مشکلات موجود در شرق مشهد، به ارائه راه حل برای رفع این مشکلات پرداخت و اشاره نمود: با توجه به مطالعاتی که در طول چندین سال تحقیق و پژوهش از این منطقه بدست آورده است، هیچ چاره ای نیست مگر اینکه تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی پای کار آمده و در راه رفع این شکاف ها جد و جحد نمایند.

فخریان مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی، با استقبال از ایده های دلسوزانه و دغدغه مندانه مدیر ناحیه 5 گفت: بهترین نهادی که بدون هیچ گونه حساسیتی در ناحیه می تواند به رفع این مشکلات البته با حمایت سایر دستگاه ها بپردازد، آموزش و پرورش است.

فخریان با استناد به فرمایش مقام معظم رهبری بیان نمود: رهبری معظم بارها و بارها گفته و تأکید نموده اند که به آموزش و پرورش نباید بعنوان یک نهاد هزینه ای نگاه کرد، بلکه آموزش و پرورش را باید نهادی دانست که هر چه برای آن هزینه کنیم، همه اش فایده بوده و نتیجه اش مستقیما به جامعه برمی گردد.

به اشتراک بگذارید :