13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۰۷:۲۶:۱۲
کد مطلب:  618778
با حضور بیش از 5 هزارو500 دانش آموز برگزار شد
مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی متوسطه دوم آموزش و پرورش منطقه تبادکان

همزمان با مدارس استان آزمون پیشرفت تحصیلی درمدارس متوسطه دوم منطقه تبادکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از منطقه تبادکان، همزمان با سراسر استان،مرحله دوم آزمون پیشرفت تحصیلی ویژه دانش آموزان دختر وپسر متوسطه دوم منطقه با تمهید مقدمات لازم از سوی حوزه معاونت آموزش متوسطه ، کارشناسی آموزش متوسطه دوره دوم وکارشناسی سنجش تحصیلی آموزش و پرورش منطقه تبادکان  در 23 دبیرستان برگزار شد.

محمود قراول ، معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش منطقه تبادکان گفت: این آزمون از برنامه های معاونت آموزش متوسطه است که در راستای ارتقای کیفیت آموزش متوسطه و با هدف تقویت بنیه علمی، سنجش، ارزیابی سطح آموزش، ایجاد انگیزه مطالعه و رقابت سالم بین دانش آموزان هرساله در مدارس برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد:یک شنبه 2 اردیبهشت ماه،دانش آموزان پایه های دهم، یازدهم و پیش دانشگاهی  در رشته های نظری، انسانی و تجربی از ساعت 8صبح به سوالات آزمون که بصورت چهارگزینه ای بود، پاسخ دادند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش منطقه تبادکان با تشکر از مراقبین ،ناظرین، بازرسین ومدیران وکارکنان مدارس، گفت: این آزمون با حضور5500نفر دانش آموز از در 23دبیرستان دوره متوسطه دوم منطقه برگزار گردید.

شایان ذکر است با هماهنگی انجام شده چندین تیم ارزیابی با حضور در حوزه های امتحانی  از روند برگزاری آزمون بازدید  و از نزدیک، روند اجرایی آزمون را مورد بررسی قرار دادند.

به اشتراک بگذارید :