13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ ۰۷:۲۹:۰۰
کد مطلب:  621188
باشعار حمایت از کالای ایرانی :
مسابقه درس نویسی برای کتاب فارسی برگزار می شود

گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی استان اقدام به برگزاری مسابقه درس نویسی برای کتاب فارسی در حمایت از مصرف کالای ایرانی نموده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، در راستای فرهنگ سازی ایحاد زمینه  اجرایی منویات  مقام معظم رهبری  و بیان شعار سال حمایت از مصرف کالای ایرانی و در راستای زمینه سازی فرهنگی اجرای این شعار ارزشمند و مطالبه رهبر معظم انقلاب ، گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی استان اقدام به برگزاری مسابقه درس نویسی برای کتاب فارسی در حمایت از مصرف کالای ایرانی نموده است .

 

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را با توجه به نکات ذیل تهیه و ارسال نمایند:

  1. آثار ارسالی می تواند در قالب شعر یا نثر باشد .
  2. زبان و محتوای اثر با ذهن و ضمیر دانش آموزان در دوره های مختلف سازگاری داشته باشد .(گروه سنی مخاطب خود را در آغاز یا پایان ذکر نماید)
  3. متون ارسالی نظم می بایست حداکثر 20 بیت و متون نثر حداکثر 300 کلمه باشد .
  4. محتوای مطالب می بایست با محوریت حمایت از مصرف کالای ایرانی باشد .
  5. نوع فونت متن  Nazanin و اندازه فونت 12 باشد .

علاقمندان به شرکت در مسابقه درس نویسی می بایست آثار خود را حداکثر تا دهم خردادماه 1397 به صورت فیزیکی و همچنین در قالب CD تحویل اداره محل خدمت دهند . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32235642 تماس و یا به آدرسdca.razavi.medu.ir مراجعه نمایند.

آموزگاران و دبیران دوره ابتدائی ، متوسطه اول و دوم، کلیه شاغلین مدارس استثنایی، غیردولتی و استعدادهای درخشان و...، هنرآموزان هنرستان‌های فنی؛ حرفه‌ای و کاردانش و کلیه کارکنان آموزشی و اداری شاغل در ادارات مدارس عادی و استثنایی مجاز به شرکت در این مسابقه هستند.

 

 

به اشتراک بگذارید :