26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۰۴:۱۵:۱۴
کد مطلب:  622520
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
از 115معلم نمونه استانی تجلیل می شود

حمید کفشکنان معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست خبری گفت :کریم از 115 معلم برگزیده استانی در تاریخ 18 اردیبهشت ماه جاری در مشهد یکی از مهمترین برنامه‌های پیش بینی شده در ایام هفته معلم است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی حمید کفشکنان معاون پژوهش ،برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی این سازمان در نشست خبری که در دبیرستان خلیج فارس آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد برگزار شد اظهار داشت: اساس برنامه‌های تکریم معلم با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در چند بخش اعتلای فرهنگ عمومی برای تکریم مقام معلم، نهادینه سازی تکریم مقام معلم و تجلیل از این مقام در جامعه به عنوان یک مرجع اثر گذار در مباحث اجتماعی و خانوادگی، ارتقای اعتماد به نفس و خودباوری و انگیزش در میان قشر فرهنگی و معلم، قابل بحث و برگزاری است.

وی با اشاره به برنامه‌های این اداره کل و معاونت در هفته گرامیداشت مقام معلم نیز گفت: تکریم از 115  معلم برگزیده استانی در تاریخ 18 اردیبهشت ماه جاری در مشهد یکی از مهمترین برنامه‌های پیش بینی شده در این ایام است.

کفشکنان بیان کرد: تفاوت انتخاب معلمین برگزیده امسال در این است که امسال از تمامی کسانی که برای دانش آموزان خدمت و کمک کرده‌اند تقدیر می‌شود که در میان آنها چندین خدمتکار و یا به عبارت بهتر بابای مدرسه به چشم می‌خورد.

وی افزود: خوشبختانه امسال ساماندهی نیروی انسانی در سیستم آموزش و پرورش در دستور کار این معاونت قرار گرفته است که امیدواریم در سال پیش رو با کمترین مشکل به استقبال سال جدید تحصیلی قدم برداریم.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آنوزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بخش عمده بازنشسته‌های آموزش و پرورش در مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم هستند، که در کنار این افراد، 10 هزار و 850 نفر نیرو با احتساب تمامی مولفه‌ها نظیر وجود فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان، سربازان معلم و یا افراد حق التدریس کمبود نیروی فرهنگی در استان احساس می‌شود.

به اشتراک بگذارید :