13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۱۸:۰۱:۰۱
کد مطلب:  623297
از معلم جان روشن یافتیم...
پیام مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به مناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم

قاسمعلی خدابنده مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی همزمان با فرارسیدن ایام هفته بزرگداشت مقام معلم پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی دکتر قاسمعلی خدابنده مدیر کل این سازمان به مناسبت فرا رسیدن ایام بزرگداشت مقام معلم پیام تبریکی صادر نمود. متن این پیام به شرح ذیل است:

به نام آفریدگار قلم
 سلام خداوند بر بهترین مردمان که در سپیده دم بعثت او را به "خواندن" فرمان داد و به "معلمی " برگزید
 درود بر پاک طینتان و صدیقانی که انوار الطاف الهی بر ضمیر پاکشان تابیده و رهرو راهی هستند پرفروغ که مقصدش نیستی "جهل" است و نابودی" تاریکی ها"


 معلمین عزیز... فرهنگیان ارجمند ...
ایمان دارم  دغدغه مندی و تلاطم قلب دریایی شما که امروز برای آینده سازان ایران عزیزمان می تپد نوید بخش فردایی پر امید ، کشوری عزتمند ومستقل و مردمانی با فرهنگ و با اصالت است که ثابت خواهند نمود مثل همیشه تاریخ صلح طلب و نوع دوست هستند.
در ایام بزرگداشت مقام معلم که مصادف با ولادت آموزنده مهر و عدالت، بزرگ منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج) است فرصتی دست داد تا بدین وسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه معلمان شهید علی الخصوص استاد شهید مرتضی مطهری(قدس سره) مراتب قدردانی خود را به پاس تلاشهای بی وقفه تمامی همکارانم آنان که بی شک طلایه داران نهضت عشق اند و معنی بخش حدیث ایثار ،به ویژه معلمین ارجمند خطه نور و خورشید اعلام دارم. 
توفیق و سعادت روز افزون شما را در سایه سار توجهات حضرت علی بن موسی الرضا(علیه آلاف التحیه والثنا )مسئلت دارم.

 قاسمعلی خدابنده
 مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اشتراک بگذارید :