13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ ۰۹:۳۷:۱۲
کد مطلب:  625093
بازدید سرزده مدیرکل آموزش و پرورش از سه مدرسه شهری و روستایی استان:
خدابنده: تکریم معلمان باید اولویت همه جامعه باشد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در حاشیه برنامه های روز شنبه 15 اردیبهشت 1397 و همزمان با چهارمین روز هفته بزرگداشت مقام معلم ، به صورت سرزده از سه مدرسه شهری و روستایی در شهرستان فریمان ، منطقه رضویه و شهر مشهد بازدید و هفته معلم را به همکاران فرهنگی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، قاسمعلی خدابنده در جریان بازدید از دبستان خیرساز مرحوم فیروزنیا در شهر فرهادگرد فریمان ، بااشاره به این که بازدیدهای سرزده و تقدیر از فعالیت معلمان را از مدرسه مقطع ابتدایی آغاز کردیم گفت : هدف از این کار نشان دادن اهمیت دوره ابتدایی و تکریم مقام معلمان سخت کوش مدارس ابتدایی بود.

وی همچنین در جریان تقدیر از معلمان و هنرآموزان هنرستان آبتین رزین در روستای بازه حوض منطقه رضویه به نقش مهم هنرستان ها در عمل به شعار سال 97 اشاره ای داشت و تاکید کرد : توسعه رشته های هنرستانی و توجه به سیاست توسعه متوازن رشته های تحصیلی بهترین مسیر برای تحقق شعار تولید کالای داخلی و ارزش نهادن به صنعت ملی است.

خدابنده بازدیدی هم از دبیرستان دخترانه عطائی در ناحیه سه مشهد داشت.

وی در جریان این بازدید ضمن تبریک هفته معلم به فرهنگیان این مدرسه اظهار امیدواری کرد تکریم مقام و جایگاه معلم به عنوان یک اولویت در دستور کار تمامی بخش ها قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :