13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ ۱۲:۳۰:۴۵
کد مطلب:  625227
همزمان با گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم
نواخته شدن زنگ سپاس معلم در مدارس شهرستان رشتخوار

همزمان با چهارمین روزاز هفته بزرگداشت مقام معلم ، زنگ سپاس معلم مدارس شهرستان رشتخواربا حضور مسئولین بصورت نمادین در دبیرستان شهیدمدرس شهر رشتخوار نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان رضوی به نقل از شهرستان رشتخوارصبح امروزوهمزمان با هفته بزرگداشت و تکریم مقام معلم، زنگ سپاس معلم درسطح مدارس شهرستان رشتخوار و بصورت نمادین با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین ادارات ونهادهای شهرستان، فرهنگیان ودانش آموزان  در دبیرستان شهید مدرس شهر رشتخوار نواخته شد.

فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان رشتخوار ضمن تبریک وگرامیداشت هفته معلم، از حضور وهمراهی همه ادارات و نهاد های شهرستان در پیشبرد برنامه های آموزش وپرورش شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

خالقداد عرب هفته معلم را هفته ای عنوان کرد که همه مراسمات و برنامه ها بنام وبیاد معلم می باشد و این خود جایگاه و اهمیت موضوع را به خوبی نشان می دهد. وی افزود؛ احترام به معلم احترام به علم است و پاسداشت نام معلم پاسداشت تلاش، صداقت پشتکار و محبت خواهد بود.

نماینده عالی در جمع دانش آموزان کار معلم را انسان سازی وتربیت انسانی متدین واخلاقی دانست وبهترین تکریم وهدیه به  معلم را خوب درس خواندن و منظم بودن دانش آموزان عنوان کرد. ایشان با بیان اینکه دوران نوجوانی گذران است بر استفاده از این ایام تاکید نمود و دانش آموزان را آینده سازان میهن اسلامی خطاب کرد و گفت همه دانش آموزان فردا باید در جایگاه مختلف قرار بگیرند وجامعه ما به افراد اخلاق مدار تحصیل کرده با وجدان کاری بالا نیاز دارد.

فرماندار رشتخوار در پایان با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی در کمین دانش آموزان است بر مراقبت و آگاهی سازی دانش آموزان توسط خانواد ها و مدارس تاکید نمود.

در ادامه مدیر آموزش وپرورش شهرستان رشتخوارضمن تبریک ایام، حضور مسئولین شهرستان را در طرح ها و برنامه ها آموزش وپرورش این شهرستان را رضایت بخش عنوان نمود وافزود؛ مشارکت و همراهی در امور لازمه و رمز موفقیت وپیشبرد برنامه ها است و جایگاهی مناسبت ترو زیربنایی تر از آموزش وپرورش برای مشارکت یافت نمی شود.

محمد قاسم پور هفته معلم را هفته تکریم زحمات و تلاش های معلمان به عنوان سکان داران خط مقدم تعلیم وتربیت دانست و بر تکریم جایگاه شامخ معلم تاکیدنمود.

لازم به ذکر است در پایان مراسم ضمن نواختن زنگ سپاس معلم، مدیر آموزش وپرورش شهرستان رشتخوار از زحمات و تلاش های معلم دوران مدرسه خود در جمع مسئولین تقدیر وتشکرکرد.

به اشتراک بگذارید :