26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۱۴:۵۹:۰۵
کد مطلب:  626088
درخشش دانش آموزان گلبهاری در مسابقات کشوری لکو کاپ و مسابقات کارگاهی رباتیک

دانش آموزان منطقه گلبهار موفق شدند در مسابقات کشوری لکو کاپ و همچنین مسابقات کارگاهی رباتیک دو مقام اول و یک مقام سوم کسب کنند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از منطقه گلبهار، دانش آموزان گلبهاری توانستند با درخشش در مسابقات کشوری لکوکاپ دانشگاه صنعتی شریف و مسابقات کشوری کارگاهی رباتیک هوشمند با کسب دو مقام اول و یک مقام سوم کشوری بار دیگر افتخار آفرینی کنند.

مسابقات لکو کاپ دانشگاه صنعتی شریف تهران جمعه 14 اردیبهشت ماه برگزار گردید که دانش آموزان مقطع ابتدایی گلبهار در قسمت لکوکاب موفق به افتخار آفرینی شدند و ضمن دریافت حکم قهرمانی، مدال افتخار و تندیس دانشگاه صنعتی شریف مجوز حضور در مسابقات جهانی این رشته را کسب کردند. در این مسابقات دانش آموزان پانیز جلایر و کمند سخاوتی موفق به کسب رتبه اول کشوری و علیرضا کاظمی و محمد حسین بنائی نیز موفق به کسب رتبه سوم کشوری شدند.

همچنین نسترن بیرجندی دانش آموز مقطع متوسطه شهر گلبهار توانست در مسابقات کارگاهی قسمت کارگاه رباتیک هوشمند مقام اول کشوری را کسب نموده و در کنار دریافت تندیس و مدا ل افتخار مجوز حضور در مسابقات جهانی را نیز کسب نماید.

به اشتراک بگذارید :