19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ ۱۰:۴۱:۰۷
کد مطلب:  627895
اطلاعیه مرکز اموربین الملل و مدارس خارج از کشور درباره آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور

مرکز اموربین الملل و مدارس خارج از کشور در خصوص پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

 اصلاحیه:

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور که درتاریخ مقرر در آزمون مذکور ثبت نام نموده اند، می‌رساند که آزمون ذیربط صبح روز جمعه مورخ 1397/2/21 در 67 حوزه امتحانی سراسر کشور  راس ساعت 9 صبح برگزار می‌شود.

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

داوطلبان گرامی می توانند از روز 17 لغایت ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه با ورود به سامانه ثبت نام آزمون به آدرس http://eazam.medu.ir  و وارد نمودن کاربری و کلمه عبور خود نسبت به ورود به سامانه اقدام نموده و پس از ورود در قسمت مدیریت بر روی آیکون پرینت کلیک نموده و نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. 

لازم به ذکر است آن دسته  از فرهنگیان گرامی که در هنگام ثبت نام گزینه انتخاب زبان خارجی برای آنها غیر فعال بوده است باید قبل از دریافت کارت زبان خارجی آزمون را در محل مشخص شده تعیین نمایند و پس از این کار امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای ایشان فراهم می باشد.

توجه:  آن دسته از داوطلبان که موفق به پرداخت وجه ثبت نام نشده بودند  تنها تا ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه امکان پرداخت وجه از طریق درگاه الکترونیکی و دریافت کارت خود را دارند.

ب- زمان و محل برگزاری آزمون 

آزمون کلیه داوطلبان صبح روز جمعه مورخ 1397/2/21  برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 7:30 صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان راس ساعت 8:20 صبح بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ج ـ  تذکرهای‌ مهم‌

1-در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

2-در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ 8:20 (هشت و بیست دقیقه) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

3-هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

4- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب،هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :