13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ ۰۵:۴۵:۴۷
کد مطلب:  629081
عیادت معاون وزیر آموزش و پرورش از دانش آموزان اتوبوس خواف به کلات

رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از دانش آموزان آسیب دیده سانحه رانندگی اتوبوس خواف به کلات عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، در پی سانحه رانندگی بوجود آمده برای اتوبوس دانش آموزان شهرستان خداف در مسیر مشهد به کلات ، صبح روز پنجشنبه و با حضور رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش ، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش استان ، رضا شیران خراسان رضوی نماینده مردم شهرستان مشهد و کلات در مجلس و جمعی از معاونین و مدیران آموزش پرورش استان جلسه بررسی وضعیت دانش آموزان آسیب دیده در این حادثه تشکیل شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش در این جلسه بااظهار تاسف از وقوع این سانحه رانندگی و تسلیت به خانواده همکار فرهنگی که در این تصادف جان خود را از دست داده است ، از اقدامات فوری و مطلوب اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و دستگاه های امدادرسان این استان تقدیر کرد .

وی بررسیدگی بیشتر به دانش آموزان بستری در بیمارستان و ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزانی که در اتوبوس سانحه دیده حضور داشته اند تاکید کرد.

خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی هم در این نشست باارائه گزارشی از اقدامات انجام شده از لحظه وقوع حادثه تا روز پنجشنبه ، از عوامل نیروی انتظامی ، اورژانس ، هلال احمر ، بیمارستان های شهید هاشمی نژاد و آیت الله طالقانی و راهداری استان که در کنار آموزش و پرورش برای رسیدگی به آسیب دیدگان حادثه حضور فعال داشتند تقدیر کرد.

وی همچنین از ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزان و خانواده آن ها و همچنین ایجاد زمینه اقامت آن ها در مراکز رفاهی آموزش و پرورش تا اتمام مراحل درمان خبر داد.

رضا شیران خراسانی نماینده مردم شهرستان مشهد و کلات در مجلس هم در این جلسه از اقدامات و برنامه ریزی صورت گرفته توسط آموزش و پرورش و دستگاه های امدادی و خدماتی در امدادرسانی سریع و به موقع به دانش آموزان و سرنشینان این اتوبوس تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :