19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ ۰۵:۱۳:۵۸
کد مطلب:  630621
اعلام نتایج ازمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در نیمه اول خردادماه

قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور: با توجه به برگزاری آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور نتایج آزمون نیمه اول خرداد ماه اعلام خواهد گردید.

قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور: آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور،  در سراسر کشور با موفقیت برگزار گردید.

  غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور ضمن بازدید از حوزه امتحانی تهران در دبیرستان ماندگار البرز و پس از خاتمه ازمون اعلام کرد: آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور  در 67 حوزه‌ امتحانی سراسر کشور با حضور ۱۷۳۰۷ داوطلب در مراکز استانها در صبح روز جمعه 21 اردیبهشت ماه به صورت هماهنگ در 12 رشته تدریس و نیز 6 رشته اجرائی و اداری برگزار گردید.

دکتر کریمی خاطرنشان کرد: زمان اعلام نتایج آزمون نیمه اول خردادماه سال جاری می باشد و اعلام اسامی و‌همچنین سایر فرایند اجرایی آن از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز امور بین الملل به اطلاع افراد پذیرفته شده خواهد رسید. وی خاطرنشان کرد که اعلام پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مورد نیاز خواهد بود که پس از مصاحبه حضوری و پایش صلاحیت های حرفه ای اسامی افراد واجد شرایط اعزام به صورت نهایی اعلام خواهند گردید.

به اشتراک بگذارید :