13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ ۰۵:۲۶:۱۸
کد مطلب:  630632
به میزبانی آموزش و پرورش منطقه احمد آباد برگزار شد:
جلسه مشترک کارشناسان روابط عمومی ادارات بخش احمدآباد

رئیس اداره آموزش‌و‌پرورش منطقه احمدآباد در این نشست گفت : رسالت کارشناسان روابط عمومی فقط به انعکاس بجا و به موقع اخبار و عملکرد سازمان خلاصه نمی شودبلکه هر روابط عمومی باید در بحث مطالعه علوم مرتبط با حوزه کاری خود تلاش نماید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از منطقه احمدآباد،علی احسنی مرغزار در نشست مسئولان روابط عمومی ادارات بخش احمدآباداظهار کرد: منطقه احمدآباد از پتانسیل های زیادی برخورداراست که تعامل و هم افزایی روابط عمومی های ادارات منطقه میتواند در افزایش آن موثر باشد.

وی با اشاره به نقش حساس روابط عمومی در ادارات افزود: باتوجه به نقش موثر روابط عمومی در فعالیت های سازمان برگزاری جلسات و نشست های مشترک روابط عمومی برای رشد کیفی فعالیت های ارتباطی و عملکرد مطلوب روابط عمومی ها لازم و مورد تاکید است.

وی با بیان پیشرفت های چشمگیرآموزش و پرورش  دربحث آموزشی ،پرورشی و سایر امور مربوط تصریح نمود: طبق برنامه پنج ساله توسعه ششم باید تعداد هفتاد درصد دانش آموزان به رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش هدایت شوند که این آمار در سطح کشور چهل وسه درصد ؛در خراسان رضوی چهل وهفت درصد و در منطقه احمدآباد شصت و هشت درصد بوده که موفق به کسب رتبه اول در کشور شده ایم.

در ادامه علی اکبر زرقامی ،معاون پشتیبانی اداره نیز با اشاره به جایگاه روابط عمومی در ادارات ،روابط عمومی را پل ارتباطی میان یک سازمان و مخاطبان آن معرفی کرد و گفت: روابط عمومی فعال و پویا باید بدنبال ایجاد ارتباط دوسویه بین سازمان و مخاطب باشد که این ارتباط با بازگشت و بازخورد از مخاطب به آن سازمان همراه خواهد بود.

وی با تاکید براین که یک روابط عمومی باید اشراف کامل به سازمان خود داشته باشد افزود: روابط عمومی بخشی از سازمان و در حقیقت باید شبکه هوشیار ،بانک اطلاعات و مغز متفکر آن سازمان باشد.

 

به اشتراک بگذارید :