23 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱ ۱۰:۰۰:۳۹
کد مطلب:  oxCykFWQ
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
اجرای جشنواره سرزمین نور از 20 تا 26 فروردين ماه سال 95

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از اجراي جشنواره سرزمين نور از 20 تا 26 فروردين ماه سال 95 خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل ازمعاونت پرورشي و فرهنگي،  مهدي علي اكبرزاده، با بيان اين كه بیشترین محل اعزام اردوهاي راهيان نور به مناطق جنوبی و جنوب غربی مي باشد، اظهاركرد: به دلیل برودت هوا در مناطق غربی عملیات اعزام دانش آموزان به اردوهاي راهيان نور تا 10 روزمانده به تعطیلات نوروز ادامه دارد.

وي با اشاره به اين كه از 20 تا 26 فروردین ماه جشنواره ملی سرزمین نور در خرمشهر برگزار مي شود، تصريح كرد : جشنواره سرزمین نور به ابتکار سازمان بسیج مستضعفین برگزار می شود و امسال بخش ویژه فرهنگیان و دانش آموزان به صورت مجزا برگزار مي شود و در روزی که متعلق به آموزش و پرورش است آثار دانش آموزان و فرهنگیان در زمینه این جشنواره معرفی می شود.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان كرد : مجری این جشنواره قرارگاه مرکزی راهیان نور است و همه فعالیت ها و انتخاب آثار را خود مجریان با کمک آموزش و پرورش انجام می دهند.

وي گفت: پس از تعطیلی موقت اردوهای راهیان نور از ابتدای بهمن ماه کار اعزام کاروان های دانش آموزی به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس آغاز شد

به اشتراک بگذارید :