23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۰۳:۲۳:۲۷
کد مطلب:  634310
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه راین:
آموزگاران، پایه گذاران برنامه های آموزشی دانش آموزان هستند

رئیس آموزش و پرورش منطقه راین در دومین جشنواره یار مهربان گفت: آموزگاران و مربیان پیش دبستانی، پایه گذاران مسائل و برنامه های آموزشی دانش آموزان هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه راین، احمد پوریوسفی با اشاره به این که کتاب خواندن یکی از بهترین کارهای جهان است، گفت: کتاب خوانی کلید دانایی است و مهم‌ترین مسئله کتاب خوانی تغییر رویکرد یاد یار مهربان با یک نگاه ویژه می باشد.

وی بیان داشت: یکی از بزرگترین لذت های روحی انسان این است که چند دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه راین تاکید کرد: نگاه به کتاب، لذت تو را فزونی می­ دهد و میل تو را در فراگیری دانش، شدیدتر می­ سازد.

پور یوسفی افزود: معلمان و مربیان پیش دبستانی به عنوان پایه گذاران مسائل و برنامه های آموزشی دانش آموزان می باشند و می توانند طوری برنامه ریزی کنند که نتیجه آن استمرار داشته باشد.

وی یکی از اهداف این جشنواره را ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی دانست و اظهار داشت: تقویت روحیه تفکر و دانش در دانش آموزان با مطالعه کتاب افزایش می یابد.

وی از کتاب به عنوان نزدیک ترین چیز به طبع آدمی یاد کرد و گفت: کتاب، مقبول­ ترین و نزدیک­ ترین چیز برای آدمیان است که نه فراموش می­ شود و نه تغییر می ­یابد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :