23 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ ۰۵:۵۲:۲۶
کد مطلب:  636983
بازدید معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی و نماینده بنیاد icdl اراک از کلاسهای آموزش رایانه ویژه سوادآموزان

معاون سوادآموزی و نماینده بنیاد icdl اراک از کلاسهای سوادآموزی دوره انتقال ناحیه 1 اراک بازدید و در جریان روند آموزش رایانه آنان قرار گرفتند.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، معاون سوادآموزی اداره کل به همراه اسدی نماینده بنیاد icdl اراک،  رئیس اداره سوادآموزی وکارشناس ترویج سوادآموزی طی بازدید از کلاسهای دوره انتقال ناحیه  یک اراک در جریان روند آموزش رایانه که توسط بنیاد icdl در حال انجام است قرار گرفتند.

میرزایی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در این بازدید  بر ارتقا کیفیت آموزشی و بهره گیری حداکثری از منابع و امکانات موجود توسط سوادآموزان تاکید کردند.

در این بازید مربیان نیز پیرامون روند آموزش و اجرای طرح توضیحاتی ارائه دادند و سوادآموزان اجرای طرح را بسیار خوب عنوان کردند و بر علاقه مندی خود به فراگیری فناوری های نوین  تأکید کردند.

در این بازدید مقرر شد به منظور تشویق هر چه بیشتر فراگیران، به دو نفر از سواد آموزانی که بیشترین حضور را در کلاس ها داشته باشند و در آزمون پایانی بیشترین نمره را کسب کنند کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا شود.  

به اشتراک بگذارید :