13 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ ۰۶:۲۸:۲۶
کد مطلب:  637056
بازدید مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمین از حوزه امتحانات نهایی و داخلی مدارس

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمین به همراه جمعی از کارشناسان از حوزه امتحانات نهایی و داخلی مدارس بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان خمین، مهدی محمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمین، با حضور در حوزه های امتحانات نهایی منطقه از نزدیک از نحوه برگزاری و اجرای امتحانات نهایی بازدید به عمل آورد.

وی در جریان این بازدید ضمن ابراز خرسندی از نحوه برگزاری امتحانات منطقه، گفت: تمام تلاش همکاران منطقه بر این است که شرایط مناسب و فضای ایده آل امتحانی برای همه دانش آموزان مهیا باشد تا این عزیزان بتوانند با آمادگی کامل روحی و روانی و به دور از اضطراب نتیجه زحمات و تلاش های خود را بگیرند.

امتحانات نوبت دوم  دانش آموزان متوسطه  دوم و امتحانات  مدارس بزرگسالان و آموزش از راه دور نیز در فاصله زمانی  اول خرداد لغایت 23خرداد ماه برگزار خواهد شد.

همچنین امتحانات نوبت دوم مدارس متوسطه اول از اول  خرداد ماه  آغاز گردیده و این امتحانات نیز تا  22خردادماه پایان خواهد یافت.

در مدارس ابتدایی از پایه های اول تا پنجم  با توجه به توصیفی بودن ارزشیابی دانش آموزان ، امتحان برگزار نمی شود لیکن ارزشیابی نوبت دوم  توسط آموزگاران محترم به دفتر آموزشگاهها اعلام خواهد شد. فقط در پایه ششم  با توجه به دستور العمل وزارتی آزمون هماهنگ برگزار خواهد شد  .

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، علاوه بر نظارت منطقه ای بر امتحانات پایانی ، ناظران  استانی نیز از حوزه های امتحانات  بازدید خواهند نمود.

به اشتراک بگذارید :