24 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ ۰۶:۱۶:۱۸
کد مطلب:  639042
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان( بهار قرآن)
از چهار قلوهای حافظ قرآن در ساوه تقدیر شد

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان (بهار قرآن) کارشناس مسئول آموزش ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه از چهار قلوهای دانش آموز ساوجی تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی،  فرامرز عسگری کارشناس مسئول آموزش ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه در گفتگو با روابط عمومی این مدیریت اظهار نمود: قرآن کریم برترین و مهمّ ترین نعمتی است که خداوند به انسان ارزانی داشته است و آیات نخستین سوره الرحمن که می فرماید: الرَّحْمَنُ عَلَّمَ الْقُرْآنَ خَلَقَ الإنْسَانَ عَلَّمَهُ الْبَیَانَ.» به این موضوع اذعان دارد.

وی افزود: یادگیری قرآن در سنین پایین بویژه در دوره ابتدایی و حفظ آن باعث انس بیشتر با این کتاب الهی می گردد و با توجه به جایگاه رفیع قرآن در آموزش مدارس تجلیل از دانش آموزان فعال در زمینه قرآن باعث دلگرمی و رشد بیشتر آنان در این عرصه  می گردد .  

لازم به ذکر است در همین راستا، وی همزمان با ایام ماه مبارک رمضان،  از چهار قلوهای خانواده ابراهیمی به نام های سیده دنیا، سیده دریا، سیده مبینا و سید امیر حسین ابراهیمی که حافظ جزء های سی ام و یکم قران می باشند، تقدیر و تشکر نمودند.

لازم به توضیح است، این دانش آموزان در دوره ابتدایی در مدارس قرآنی قدس و مشکات شهرستان ساوه مشغول تحصیل می باشند.

به اشتراک بگذارید :