23 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ ۰۹:۱۴:۳۰
کد مطلب:  639346
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه :
سواد و علم مبنای توسعه ی جوامع و ملت ها است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه در بازدید از امتحانات نهضت سوادآموزی گفت : سواد و علم مبنای توسعه ی جوامع و ملت ها است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان زرندیه ، امتحانات نهضت سواد آموزی شهرستان زرندیه برگزار شد.

محمدعلی یوسفی ، مدیر آموزش و پرورش ضمن ابراز رضایت و خرسندی از سلامت برگزاری آزمون ها؛ نتیجه ی تلاش چندماهه ی سوادآموزان در کلاس های سوادآموزی را مشاهده کرد.

وی با تقدیر از زحمات آموزش دهندگان ، آموختن سواد را از نیازهای اساسی برای رشد و توسعه ی هر فرد عنوان کرد و افزود : سواد و علم مبنای توسعه ی جوامع و ملت ها است.

یوسفی همچنین توجه خاص به ارتقاء و توانمندسازی آموزش دهندگان برای کیفیت بخشی به آموزش و توجه ویژه به شرایط و نیازهای روز مخاطبین را از راه های بهبود کار برشمرده و ایجاد تسهیلات و شرایط متناسب با ویژگی های بزرگسالان را از خصوصیت های برنامه های سوادآموزی دانست .

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه خاطرنشان کرد :  ارتقاء کیفیت و رسیدن به نتیجه مطلوب در امتحانات از فعالیت های مهم سوادآموزی است و نیل به این مهم به مقدمات دیگری همچون تدریس مناسب، حضور مرتب و فعال سوادآموز، امکانات و تجهیزات مناسب و..... نیاز دارد، که بایستی عوامل اجرایی سعی داشته باشند هریک از این موارد را درجای خود به شیوه احسن انجام دهند .

به اشتراک بگذارید :