22 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ ۰۴:۴۳:۵۴
کد مطلب:  639684
معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان دلیجان:
شرکت 3200 نفر دانش آموز در اردوهای منطقه ای و فرا منطقه ای

معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان دلیجان از پوشش 3200 نفر دانش آموز در اردوهای منطقه ای و فرا منطقه ای این شهرستان در سال تحصیلی 97- 96 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دلیجان ، محسن رفیعی با بیان این مطلب افزود: در سال تحصیلی 97- 96  تعداد 69 مورد اردو دانش آموزی در سطح منطقه برگزار شده است که از این تعداد 50 مورد خارج از محدوده شهرستان  و تعداد 19 مورد در داخل محدوه شهر بوده است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی بیان داشت : برگزاری اردوها و بازدید های علمی بستر مناسبی است برای شناخت، تمرین زندگی اجتماعی و استقلال دانش آموزان  در خارج از خانه و کسب تجربه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اخلاقی و ارتقاء مهارت های اجتماعی دانش آموزان

حسینعلی نجفی  کارشناس اردوها و فعالیت های دانش آموزی مدیریت نیز اظهار داشت: از 50 مورد اردوی خارج از محدوده شهرستان  تعداد 21 مورد اردوی برون استانی و تعداد 29 مورد اردوی درون استانی توسط مدارس شهرستان انجام شده است .

وی  افزود : بیشترین آمار شرکت کنندگان اردویی را مدارس دخترانه باآمار 2200 نفر که از این تعداد مدارس دخترانه ابتدایی با آمار1563 نفر با تعداد 27 اردو و بازدیدبیشترین آمار را  به خود اختصاص داده اند.

به اشتراک بگذارید :