7 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ ۰۵:۲۹:۲۵
کد مطلب:  639753
با اتمام اولین دوره طرح موفق قرآنی 30 مدرسه 30 محفل
مراسم تجلیل از معاونین و مربیان مجری طرح 30 محفل برگزار شد

با اتمام اولین دوره طرح موفق قرآنی 30 مدرسه 30 محفل و همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، مراسم تجلیل از معاونین پرورشی و مربیان میزبان طرح موفق قرآنی 30 مدرسه 30 محفل مدارس با حضور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوه، در ابتدای این برنامه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان، ابراهیم فراشیانی، ضمن خوش آمد گویی به مدعوین اظهار داشت: قرآن کتاب خالق است نه مخلوق، پس باید جایگاه و منزلت بلند آن در هر کجا حفظ، و ارزش آن ذکر گردد.

وی در ادامه افزود: این کتاب تنها ویژه مسلمانان جهان نیست بلکه متعلق به همه بشریت است و تنها راه سعادت و رستگاری مطالعه و عمل به دستورات آن می باشد.

ابراهیم فراشیانی ضمن خرسندی با برگزاری موفق اولین دوره طرح قرانی 30 مدرسه 30 محفل در مدارس افزود: یکی از راه های  آموزش ویژه قران در مدارس برگزاری محافل قرآنی است که به حول و قوه الهی این طرح قرآنی توانست این رسالت را به خوبی در مدارس اجرا نماید.

وی تصریح کرد: با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص آموزش قرآن در مدارس، ایده ایجاد طرح قرآنی 30 مدرسه30 محفل در شهرستان ساوه شروع شد؛ که هدف آن کشف و شناسایی دانش آموزان مستعد در زمینه قرآن می باشد

وی ادامه داد:  این طرح در سایر استان ها مانند استان همدان انجام گرفت که این نشان دهنده موفق بودن این طرح بلند قرآنی می باشد. و به همین مناسبت این مراسم قرآنی  بهمراه تجلیل از مجریان این طرح  در حال برگزاری می باشد.

وی در پایان بیانات خود سپاس و قدردانی خود را به از همکاری مناسب دار القرآن مشکلات در اجرای این طرح ابراز داشتند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم لوح تقدیری بهمراه هدیه ای از سوی مسئولین مدیریت آموزش و پرورش ساوه به  حمید رضا طبیبی قاری و حافظ قرآن و مسئول پیگیری این طرح تقدیم گردید.

به اشتراک بگذارید :