22 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۴:۰۵:۱۳
کد مطلب:  641058
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه :
رشد، ارتقاء توانمندی و کمک به شکوفایی استعدادهای دانش آموزان از مهم ترین وظایف معاونین و مربیان پرورشی است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه در گردهمایی معاونین و مربیان پرورشی این شهرستان گفت : رشد، ارتقاء توانمندی و کمک به شکوفایی استعدادهای دانش آموزان از مهم ترین وظایف معاونین و مربیان پرورشی است و همه مربیان و معاونین برای موفقیت، باید برنامه ریزی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان زرندیه، جلسه معاونین و مربیان پرورشی دوره های ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم در محل سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

محمدعلی یوسفی، مدیر آموزش و پرورش، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات یک ساله معاونین و مربیان، بر لزوم برنامه ریزی تاکید کرد و گفت : رشد و ارتقاء توانمندی و کمک به شکوفایی استعدادهای دانش آموزان از مهم ترین وظایف معاونین و مربیان پرورشی است و همه مربیان و معاونین برای موفقیت، باید برنامه ریزی داشته باشند.

وی در ادامه افزود : معاونین و مربیان پرورشی باید فعالیت های یک سال گذشته خود را  تجزیه و تحلیل نمایند و اطلاعات خود را به روز نمایند تا بتوانند جوابگوی سؤالات دانش آموزان در حوزه های مختلف باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه همچنین از مربیان  خواست تا  اجرای برنامه های حوزه پرورشی در مدارس  با برنامه ریزی باشد و مربیان به صبحگاه  و نماز جماعت مدارس  توجه  ویژه نمایند .

به اشتراک بگذارید :