23 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۴:۲۷:۰۰
کد مطلب:  641106
اختتامیه طرح کرامت در مدارس ابتدایی منطقه نوبران برگزار شد

کارشناس آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش منطقه نوبران در حاشیه برگزاری اختتامیه طرح کرامت در این منطقه گفت : طرح کرامت با موضوعات مختلف در مدارس ابتدایی منطقه نوبران در طول سال تحصیلی 97-1396 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه نوبران،کارشناس آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش منطقه نوبران از اختتامیه  طرح کرامت در مدارس ابتدایی منطقه خبر داد و گفت : طرح کرامت که با موضوعات دوستی و همدلی، توکل، اعتماد به نفس، صداقت، قناعت، ادب و احترام برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی در مدارس منطقه برگزار شده بود به پایان رسید.

مهدی قاسمی هدف از اجرای این طرح را آشنایی دانش آموزان با حسنیات اخلاقی دانست و خاطر نشان کرد : دانش آموزان در این طرح به اخلاق حسنه و کرامتهای نفسانی مانوس و با آداب اسلامی بیشتر آشنا می گردند و همچنین برخی از مهارت های زندگی در این طرح به دانش آموزان آموخته می شود .

قاسمی اجرای این طرح را در مدارس خارج از ساعتهای درسی دانش آموزان عنوان کرد و افزود : این طرح در قالب برنامه ها و واحدهای کار به دانش آموزان ارایه می شود و ساعت خاصی از برنامه درسی رسمی مدرسه به آن اختصاص نیافته است.

وی اظهار امیدواری کرد که با برگزاری این طرح گامی در راستای نهادینه کردن ارزش های اسلامی بین دانش آموزان برداشته شود.

 

به اشتراک بگذارید :