29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۰۴:۱۸:۲۶
کد مطلب:  641766
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه سربند:
هدف از تشکیل جلسات کمیته برنامه ریزی استفاده از خرد جمعی در راستای افزایش همگرایی، هم افزایی و هم اندیشی جهت دستیابی به عملکرد بهینه با درصد خطای حداقل است.

رئیس اداره آموزش و پرورش سربند در سومین جلسه کمیته برنامه ریزی اداره هدف از تشکیل جلسات کمیته برنامه ریزی را استفاده از خرد جمعی در راستای افزایش همگرایی،هم افزایی،هم اندیشی، جهت دستیابی به عملکرد بهینه با درصد خطای حداقل عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه سربند، با حضور امیر عبدی و سایر اعضا سومین جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش منطقه  در سال 97 با دستور کار رشته های تحصیلی سال آتی تحصیلی در سالن جلسات اداره تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه عبدی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به درگاه احدیت مطالبی در خصوص بهرمندی از ایام ماه مبارک رمضان مطالبی عنوان نمود.

وی ضمن اشاره به جایگاه مهم کمیته برنامه ریزی در آموزش و پرورش گفت: هدف از تشکیل جلسات کمیته برنامه ریزی استفاده از خرد جمعی در راستای افزایش همگرایی،هم افزایی،هم اندیشی، جهت دستیابی به عملکرد بهینه با درصد خطای حداقل است.

عبدی با تاکید بر حفظ توازن رشته ای و لزوم هدایت بخشی از دانش آموزان به رشته های فنی گفت: تحصیل در رشته های فنی بالا رفتن سطح اعتماد به نفس و ورود آسان تر و سریعتر به بازار کار و رسیدن به منافع اقتصادی و تجاری را در پی دارد.

در ادامه اعضا به گفتگو نشستند و تصمیماتی به صورت مصوبه اتخاذ گردید.

 

به اشتراک بگذارید :