29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۰۵:۴۰:۲۶
کد مطلب:  641879
درخشش دانش آموزان ناحیه یک اراک در جشنوراره نوجوان خوارزمی

دانش آموزان ناحیه یک اراک با کسب دو رتبه اول، یک رتبه دوم و یک رتبه سوم در مسابقه استانی جشنواره نوجوان خوارزمی خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک اراک، دانش آموزان ناحیه یک با کسب دو رتبه اول، یک رتبه دوم و یک رتبه سوم در مسابقه استانی جشنواره نوجوان خوارزمی خوش درخشیدند.

جشنواره نوجوان خوارزمی در ۵ محور شامل زبان انگلیسی، ادبیات فارسی، دست سازه ها، تحقیق و پژوهش، فعالیت های آزمایشگاهی و بازار چه های دانش آموزای برگزار شد.

تینا بزار زاده، مونس مومنی و آیدا قاسمی از دبیرستان فرزانگان ناحیه یک اراک در محور زبان انگلیسی موفق به کسب رتبه اول این جشنواره شد. در این بخش دانش آموزان دبیرستان های علامه حلی شهرستان ساوه و علامه طباطبایی خمین رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

در محور ادبیات فارسی نیز هانیه کمیجانی از دبیرستان نمونه کوثر رتبه نخست را به دست آورد و دانش آموزان دبیرستان فدک از ناحیه 2 اراک رتبه دوم و علامه حلی و تهذیب از شهرستان های شازند و ساوه مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در محور دست سازه های دانش آموزی نیز نگین حسین خانی از دبیرستان ندای فرهنگ پس از دانش آموز دبیرستان حکمت ناحیه 2 اراک، به مقام دوم دست یافت و دانش آموزان دبیرستان فرزانگان ساوه موفق به کسب مقام سوم شد.

در محور تحقیق و پژوهش نیز مهشید گودرزی و ستایش صادقی دانش آموزان دبیرستان افق به همراه دانش آموزان دبیرستان اختر ساوه مشترکا موفق به کسب رتبه سوم شدند. در این بخش دانش آموزان آموزشگاههای شرف تفرش و پروین اعتصامی  پروین اعتصامی آشتیان مقام های اول و دوم را کسب کردند.

به اشتراک بگذارید :