18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ ۰۸:۴۵:۰۰
کد مطلب:  652825
از سوی رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان کرمان
زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1397 اعلام شد

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 97 از یکشنبه 3 تیرماه آغاز و تا پایان روز چهارشنبه 6 تیرماه ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حسین شفیعی با اعلام این خبر، افزود:آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه¬های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج¬شنبه 07/04/97  و داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنج¬شنبه 07/04/97 ، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه 08/04/97 و داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه مورخ 08/04/97  برگزار می شود . 

وی افزود :کارت ورود‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ گروه های‌ آزمایشی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی‌، علوم‌ تجربی‌، علوم انسانی‌، هنر و زبان های خارجی‌ به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از  بعد از ظهر روز یکشنبه 3/4/1397 لغایت روز چهارشنبه 6/4/97 برای مشاهده و پرینت در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

شفیعی اظهار داشت: تمامی داوطلبان‌ متقاضی، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده  به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروههای آزمایشی دوم و سوم (گروه¬های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

حسین شفیعی تاکید کرد: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید :