18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ ۱۵:۲۶:۳۹
کد مطلب:  654977
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور:
شیوه مدیریت محسن بیگی، اعتدال و استفاده از نخبگان و داشتن برنامه بود/ اختلاف سلیقه ها برای پیشرفت نظام باید کنار گذاشته شود

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در ادوار مختلف و شرایط کنونی، گفت: باید به منظور پیشرفت این نظام اختلاف سلیقه ها را کنار گذاشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، مجید قدمی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید آموزش و پرورش استان کرمان، افزود: دشمن درصدد ایجاد فشار جدید است لذا بعد از خروج از برجام به جمع بندی تازه ای رسیده است.

وی تاکید کرد: ما باید در شرایط کنونی با توجه به توطئه های دشمن بر همدلی هر چه بیشتر تاکید کنیم، اختلاف سلیقه ها را کنار بگذاریم و نخبه ها را برای خدمت جمع کنیم.

معاون وزیر آموزش و پرورش، گفت: باید از همه افرادی که آماده خدمت هستند و قلبشان برای نظام و انقلاب اسلامی می تپد استفاده کرد و در این راستا باید پاسخگوی مسئولیت هایمان باشیم

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، تصریح کرد: مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کرمان مصداق مدیری واجد شرایط در نظام جمهوری اسلامی، متخصص و اهل دل بود.

وی تاکید کرد: مدیران باید عرض عمر مدیریتی خود را مراقبت کنند لذا عرض و طول عمر مدیریتی مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کرمان مطلوب بود.

معاون وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه پست‌های دنیایی فانی هستند، گفت: باید به کسانی تبریک گفت که در مدت کوتاه مسئولیت بر قلوب حاکم می‌شوند و محسن‌بیگی از جمله این مدیران توانمند و متخصص و مصداق یک مدیر واجد شرایط در جامع اسلامی بود.

وی ادامه داد: محمد محسن بیگی با همدلی، نخبگان استان را به منظور تحقق اهداف این نهاد در آموزش و پرورش دور هم جمع کرد

قدمی افزود: وای به حال افرادی که با معادلات سیاسی به حقوق فرزندان این نظام دقت نکنند

وی تاکید کرد: نام محمد محسن بیگی به عنوان یک مدیر موفق در آموزش و پرورش استان کرمان به ثبت رسیده است.

برپایه این گزارش مسئولان استان کرمان از جمله سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، فرماندار، مسئولان انتظامی، امنیتی و قضایی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید آموزش و پرورش استان کرمان حضور داشتند و در این آیین از خدمات محمد محسن بیگی تقدیر و احمد اسکندری نسب به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش کرمان معرفی شد. آموزش و پرورش استان کرمان 2 ماه گذشته به سرپرستی حمیدرضا دعاگویی اداره شد

به اشتراک بگذارید :