20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ ۰۷:۲۲:۱۲
کد مطلب:  657655
با حضور جمعی از مردم و مسئولان محلی
کلنک احداث مدرسه خیرساز روستای گوراب جمعه شهرستان زرند به زمین زده شد

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند در آیین کلنگ زنی یک واحد آموزشی خیر ساز در روستای گوراب جمعه از توابع شهرستان زرند، گفت: تحولات امروز و آینده کشور در مدارس رقم می‌خورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان زرند حبیب الله خنجری در این مراسم، گفت: مدرسه سازی یکی از کارهای نیک و خداپسندانه ای است که با ساخت آن، مشکلی از مشکلات جامعه برطرف می گردد.

وی افزود: نیاز  امروز جامعه احداث فضای آموزشی است و فعالیت در این بخش عمل صالح به شمار می آید وخواستار کمک کسانی شدکه توانایی مالی دارن ..

خنجری از خیران  مدرسه ساز به عنوان موتور محرک سایر افراد جامعه در مسیر کار خیر یاد کرد و افزود:  حرکت خیران در جامعه باعث ایجاد نشاط اجتماعی شده است و امیدواریم حضورخیران  مدرسه ساز در جامعه همواره مستدام و پیوسته باشد.

فرماندار ورئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند خاطر نشان کرد:  خیران  مدرسه‌ ساز انسان‌هایی بزرگ و بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش و سرمایه های عظیمی برای کشورهستند.

در ادامه حسین کاظمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند، تصریح کرد:  خیران مدرسه ساز با مشارکت خود در ساخت مدارس، فرهنگ محبت ، خیر خواهی و کمک به هم نوع خود را در جامعه ترویج می دهند.

وی اهمیت ساخت مدارس با همکاری خیران  در این شهرستان را ارزشمند دانست و افزود:  تا به امروز  17مدرسه توسط خیران مدرسه ساز احداث و تحویل داده شده  است  که یک واحد نیز در این روستا احداث خواهد شد.

مدیرآموزش وپرورش شهرستان زرند خاطرنشان کرد: این واحد آموزشی به همت یکی از  خیّران  مدرسه ساز  و  مشارکت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان از محل جمع آوری کاغذهای باطله مدارس در زمینی به مساحت   2500مترمربع با زیر بناء 50مترمربع  ساخته خواهد شد  وپیش بینی می شود در مهرماه 97 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 

گفتنی است در این آیین فرماندار ، بخشدار مرکزی، مدیر ومعاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش ، فرمانده سپاه ناحیه زرند و جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان زرند حضور داشتند.

لازم به ذکر است روستای گوراب جمعه با 25 خانوار در فاصله  40کیلومتری  شمال شهرستان زرند قرار داد.

به اشتراک بگذارید :