20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ ۲۰:۱۷:۲۴
کد مطلب:  659353
نشست مشترک مدیرکل آموزش و پرورش با فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد

نشست مشترک احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش با سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان پیرامون مسائل آموزش و پرورش و برنامه ها غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در این دیدار اجرای راهکار های تعیین شده در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را یکی از راهبردهای اصلی آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد و افزود: برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید همه ی دستگاه ها به کمک آموزش و پرورش بیایند.

وی گفت: مدرسه به عنوان کانون تربیتی در سند تحول بنیادین می تواند بسیاری از مشکلات امروزی جامعه را برطرف کند و باید مدرسه محوری در اولویت کارها قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران و بسیج دانش آموزی و فرهنگیان جز افتخارات نظام جمهوری اسلامی هستند، اظهار داشت: تربیت دانش آموزانی ایران دوست و انقلابی و پایبند به آرمان های انقلاب، امام و شهدا یکی از رسالت های اصلی دستگاه عظیم تعلیم و تربیت است.

اسکندری نسب تعامل مجموعه سپاه و بسیج را با آموزش و پرورش مهم دانست و افزود: از ظرفیت نیروی های ارزشی، دلسوز و پایبند به نظام همچون گذشته در آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد و دستگاه تعلیم و تربیت استان را از بروز هرگونه دخالت های سیاسی دور خواهیم نگه داشت و توجه به تعلیم و تربیت را سرلوحه کارها قرار خواهیم داد.

در ادامه سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ارتباط خوب و نزدیک مجموعه سپاه در دوران مدیریت محمد محسن بیگی مدیرسابق آموزش و پرورش استان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: سپاه پاسداران استان کرمان همچون گذشته آمادگی خود جهت هر گونه همکاری با آموزش و پرورش استان را اعلام می کند.

وی ترویج اندیشه های حضرت امام(ره) و دیدگاه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را در نسل جوان بسیار مهم عنوان کرد و افزود: یکی از محور های اصلی و سیاست های سپاه پاسداران استان تعامل، همکاری و همدلی با سایر دستگاه ها و از جمله آموزش و پرورش است.

سردار ابوحمزه دعوت به اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان را یکی از وظایف مهم جامعه فرهنگیان دانست و خاطرنشان کرد: همه ما در یک کشتی به نام انقلاب اسلامی نشسته ایم و هدف همه ما تحقق آرمان های نظام و انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، گفت: اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یکی از رسالت های مهم آموزش و پرورش است و مجموعه سپاه و بسیج در حد توان برای اجرای این سند در کنار آموزش و پرورش خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :