18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ ۰۶:۴۷:۴۷
کد مطلب:  660141
رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش استان کرمان خبرداد:
حضور بیش از ۷۰ معلم تربیت بدنی در بیست و نهمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی استان کرمان

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: بیش از ۷۰ معلم تربیت بدنی در بیست و نهمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی استان کرمان شرکت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، هاشم زاده تقی با اعلام این خبر، افزود: بیست و نهمین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی استان از نهم  لغایت سیزدهم تیرماه ۹۷ در شهر کرمان برگزارشد.

وی  هدف از برگزاری این رقابت ها را ارتقا سطح علمی و عملی ، ارتقا سطح آمادگی جسمانی و مهارتی و به روز نمودن دانش معلمان تربیت بدنی ، ترغیب معلمان تربیت بدنی به انجام فعالیت ورزشی و نیز ایجاد انگیزه و ارتقا سطح نشاط و شادابی معلمان تربیت بدنی عنوان کرد و اظهار داشت:  در این دوره از رقابت ها بیش از ۷۰ نفر از معلمان و کارشناسان تربیت بدنی در شش رده سنی و در دو بخش آقایان و خانم ها  به مدت چهار روز به رقابت پرداختند.

زاده تقی اظهار داشت:  در این دوره از رقابت ها نواحی یک  و دو کرمان و شهرستان جیرفت مقام های اول تا سوم تیمی را  در دو بخش آقایان و خانم ها کسب کردند و در پایان به نفرات اول تا سوم هر رده سنی حکم قهرمانی و جوایزی اهدا شد.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش استان کرمان در پایان اعلام کرد: نفرات برتر هر رده سنی در شهریور ماه سال جاری به رقابت های کشوری اعزام خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :