20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۱۰:۵۲:۴۷
کد مطلب:  661422
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
کسب رتبه سوم کشوری معلم کرمانی در جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از کسب رتبه سوم کشوری مینا نورمندی معلم کرمانی اهل شهرستان سیرجان در جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، صدیقه مرادی افزود: چهارمین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی پایه های هفتم و هشتم به منظور ارتقای کمی و کیفی دانش، نگرش و مهارت های مربیان و مشاوران در راستای توسعه و تعمیق شبکه تجربیات آنان و در راستای اجرای راهکار 7-11 سند تحول بنیادین برگزار شد.

وی افزود:  از بین آثار منتخب راه یافته به مرحله کشوری مینا نورمندی پور از شهرستان سیرجان رتبه سوم این جشنواره را کسب کرد که مراسم اختتامیه و تجلیل از منتخبان کشوری این جشنواره 26 تیرماه 1397 در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می شود.

مرادی به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: ایجاد رقابت سالم بین مربیان، مشاوران و دبیران با تکیه بر کاربست روش‌های تدریس فعال و مؤثر و شناسایی و ترویج سایر روش‌های نوین یاددهی ـ یادگیری، بسط و گسترش آن در دروس تفکر و سبک زندگی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سال تحصیلی جاری از 85 اثر منتخب راه یافته به مرحله استانی 16 اثر به مرحله کشوری این جشنواره راه پیدا کردند.

به اشتراک بگذارید :