18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ ۱۲:۴۷:۲۰
کد مطلب:  666402
در جشنواره شهید رجایی
معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان رتبه اول کشور را کسب کرد

معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان در تحقق اهداف برنامه های زیربط در بعد شاخص های اختصاصی دستگاه در جشنواره شهید رجائی سال ۱۳۹۵ حائز رتبه اول کشور شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، کسب رتبه اول معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان در شاخص های اختصاصی دستگاه در جشنواره کشوری شهید رجایی مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اهداء لوح تقدیر از ماشا الله میرزا حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان تقدیر کرد.

در متن این تقدیر نامه آمده است:

جناب آقای ماشا الله میرزا حسینی

معاون محترم تربیت بدنی و سلامت استان کرمان

با سلام و ادب

شکوفایی و بالندگی فردای ایران اسلامی مرهون سعی و تلاش همه فرهیختگان این مرز و بوم است و فعالیت های تربیت بدنی و سلامت ضرورتی است برای تعلیم و تربیت دانش آموزان میهن اسلامی که امروز به دست توانای شما عزیزان محقق می شود.

مشارکت ارزشمند جنابعالی در راستای آیین نامه اجرایی مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری(مصوبه شماره ۴۴۳۲۷/۴۲۲۵ تاریخ ۸۹/۱/۱۴ هیئت وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک) و دستورالعمل اجرایی آن طی فرآیند مستمر, عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفته و بر اساس نتایج حاصله معاونت تربیت بدنی و سلامت در تحقق اهداف برنامه های زیربط در بعد شاخص های اختصاصی دستگاه در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۵ حائز رتبه اول شده است.

اینک شایسته ترین مراتب تقدیر و تشکر را به یمن مساعی و مشارکت فعال حضرتعالی در کسب این موفقیت اعلام می دارم، امیدوارم با عنایت خاص ایزد منان و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه موفق و سربلند باشید.

به اشتراک بگذارید :