20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ ۰۷:۱۵:۳۹
کد مطلب:  667276
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
15 مدرسه خیرساز در شهرستان رودبارجنوب آماده افتتاح است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در گفتگو با واحد خبر شهرستانی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرروش استان کرمان، گفت: از مجموع 44 مدرسه خیر ساز که کلنگ زنی شده است تا کنون 15 مدرسه در شهرستان رودبارجنوب آماده افتتاح و بهره برداری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب جذب و مشارکت خیرین برای ساخت و توسعه فضاهای آموزشی را در این شهرستان را موفقیت آمیز عنوان کرد و افزود: ساخت مدرسه یک کار ماندگار، بزرگ، اثرگذار و ارزشمند است و فراهم نمودن فضای آموزشی مناسب و استفاده از تجهیزات مناسب و نوین دراین فضاها به منظور شکوفایی استعداد دانش‌آموزان و تحقق عدالت آموزشی امری مهم و ضروری است.

وی اظهار داشت: حوزه فعالیت خیرین در همه عرصه‌ها گسترده شده است و با ورود به مسئله تعلیم و تربیت درجامعه تاثیری مثبت و ارزشمندگذاشته است.

احمد اسکندری نسب فضیلت علم آموزی و فراهم نمودن بستر علم آموزی را یک عبادت عنوان کرد وگفت: کار خیرین مدرسه ساز مبنای یک کار ماندگار در جامعه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: 44 مدرسه خیر ساز در رودبار جنوب در طی هشت ماه کلنگ زنی شده است که از مجموع این مدارس تا کنون 15 مدرسه خیر ساز آماده افتتاح و بهره برداری می باشند.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد تا مهر امسال آمار این مدارس جهت افتتاح بیشتر خواهد شد و بیش از 1000 دانش آموز دراین مدارس می توانند در راستای عدالت آموزش ادامه تحصیل دهند.

به اشتراک بگذارید :