21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۱:۲۶:۵۲
کد مطلب:  669505
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
برگزاری دوره آموزشی تربیت بدنی ویژه ۵۴۰۰ آموزگار پایه ابتدایی استان کرمان

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان در اجلاس روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان در شهرستان بردسیر، از برگزاری دوره آموزشی تربیت بدنی ویژه ۵۴۰۰ آموزگار پایه ابتدایی استان کرمان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، ماشاالله میرزاحسینی در این گردهمایی به کسب رتبه اول حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان در جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و افزود: موفقیت، نتیجه تعامل و همدلی تمامی همکاران در استان کرمان است.

وی از واریز سرانه ورزشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی  به مدارس مجری خبر داد و اظهار کرد: توانمندسازی اولیای دانش آموزان و معلمان، اولویت اصلی ما در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

میرزا حسینی، گفت: وسایل و تجهیزات ورزشی از قبیل توپ و وسایل تجهیزاتی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در نیمه اول شهریور در قالب کاروان تدبیر به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان ارسال خواهد شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در ایمن سازی و رعایت نکات ایمنی اماکن ورزشی متعلق به آموزش و پرورش تاکید کرد و مسئولیت ویژه مسئولان مکان های ورزشی را ضروری دانست.

ماشا الله میرزا حسینی، گفت: معلمان تربیت بدنی که زیر ۲۰ سال سابقه دارند و در سایر پست ها مشغول خدمت هستند به پست تربیت بدنی برگردانده می شوند.

وی از برگزاری دوره آموزشی تربیت بدنی ویژه ۵۴۰۰ آموزگار پایه ابتدایی خبر داد و افزود: شرکت تمامی آموزگاران در این دوره ضمن خدمت ۴۰ ساعته که ۲۴ ساعت نظری و ۱۶ ساعت عملی برگزار می شود ضروری است.

میرزا حسینی اظهار کرد: طرح نماد در12 مدرسه در شهرستان بم و ناحیه دو در سال گذشته برگزار شد اما امسال در ۲۴۳ مدرسه استان و در شهرستان‌های بم، ناحیه دو  و راور برگزار می‌شود.

برپایه این گزارش، اجلاس روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با حضور احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام تارم امام جمعه بردسیر، نجف پور رئیس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان بردسیر، اعضای شورای معاونان اداره کل، مدیران و روسای داخلی ادارات اداره کل و روسا شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان در شهرستان بردسیر در حال برگزاری است.

به اشتراک بگذارید :