21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۲:۲۵:۰۵
کد مطلب:  669569
امام جمعه بردسیر:
مردم و مسئولان باید قدردان زحمات معلمان باشند

امام جمعه بردسیر در اجلاس روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در شهرستان بردسیر، گفت: مردم و مسئولان باید قدردان زحمات معلمان باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حجت الاسلام میثم تارم در این اجلاس، گفت: ارزش کار معلمی بسیار بالاست و کار آموزش و پرورش با هیچ کار دیگری قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به این که معلمان از جایگاه والایی برخوردار هستند، افزود: همه باید قدردان زحمات معلمان باشند و معلمان در جایگاه ارتباطی وسیعی با مردم جامعه قرار دارند.

تارم مسئولیت را امانتی دانست که در اختیار انسان قرار داده شده است و گفت: این مسئولیتی که امانت است نسبت به معلمان بیشتر صدق می‌کند.

امام جمعه بردسیر یکی از هجمه‌های دشمن را توجه به نسل جوان دانست و گفت: باید در تربیت دانش آموزان با درک و شناخت بالا به مفاهیم انقلاب و نظام اسلامی در آموزش و پرورش توجه شود.

حجت الاسلام تارم آموزش معلمان را مهم عنوان کرد و افزود: در دوره های ضمن خدمت به آموزش و توانمند سازی معلمان باید توجه شود و دفتر امام جمعه در شهرستان بردسیر آماده هر گونه همکاری در آموزش معلمان می باشد.

وی استفاده از نخبگان را در آموزش و پرورش ضروری عنوان کرد و گفت: باید با مردم با خوش رویی و خوش اخلاقی رفتار کرد و مردم به عنوان ولی نعمتان ما باید مورد احترام قرار بگیرند.

امام جمعه بردسیر رابطه اولیا و خانواده را برای تربیت دانش آموزانی کارآمد و موثر در جامعه با آموزش و پرورش مهم دانست و بر این امر در دستگاه عظیم تعلیم و تربیت تأکید کرد.

بر پایه این گزارش، اجلاس روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با حضور احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام تارم امام جمعه بردسیر، نجف پور رئیس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان بردسیر، اعضای شورای معاونان اداره کل، مدیران و روسای داخلی ادارات اداره کل و روسا شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان در شهرستان بردسیر در حال برگزاری است.

به اشتراک بگذارید :