20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۳:۰۶:۲۵
کد مطلب:  669612
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان:
مدرسه محوری در ساماندهی نیروی انسانی اولویت اصلی آموزش و پرورش است

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: مدرسه محوری در ساماندهی نیروی انسانی در سال تحصیلی جدید اولویت اصلی آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حمیدرضا دعاگویی در اجلاس روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در شهرستان بردسیر، گفت: با توجه به کمبود نیروی انسانی در بعضی از شهرستان ها و مناطق استان ساماندهی مدرسه محوری خط مقدم ما در ساماندهی و مدیریت بهینه نیروی انسانی است.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه ساماندهی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، افزود: جمع آوری اطلاعات درست و مناسب با نیاز واقعی مدارس مهمترین وظیفه این کارگروه است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که مدرسه، اصلی ترین سازمان در آموزش و پرورش است، گفت: در توزیع امکانات و مصارف نیروی انسانی باید خط مقدم ما مدرسه باشد.

دعاگویی از اجرای طرح سنجش صلاحیت های مدیران مدارس در سطح استان خبر داد و گفت: مدرسه، کانون اصلی رشد تربیت است که نباید از آن غافل شویم.

وی در ادامه به اجرای دوره‌های توانمند سازی معلمان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته آموزش و پرورش استان کرمان در تنوع برگزاری دوره‌های توانمند سازی معلمان، رتبه برتر کشور را کسب کرده است.

بر پایه این گزارش، اجلاس روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با حضور احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام تارم امام جمعه بردسیر، نجف پور رئیس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان بردسیر، اعضای شورای معاونان اداره کل، مدیران و روسای داخلی ادارات اداره کل و روسا شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان در شهرستان بردسیر در حال برگزاری است.

به اشتراک بگذارید :