21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۶:۵۳:۴۲
کد مطلب:  669726
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان:
ممانعت از ورود دختران چادری به جلسه آزمون تیزهوشان در کرمان صحت ندارد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: ممانعت از ورود دختران چادری به جلسه آزمون تیزهوشان در کرمان صحت ندارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان ((در استان کرمان از ورود دختران چادری به جلسه آزمون تیزهوشان جلوگیری شد))، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان با صدور اطلاعیه‌ای این مطلب را تکذیب کرد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در این زمینه، گفت: طبق بررسی‌های انجام شده و توضیحات ارسالی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان، ممانعت از ورود دانش آموزان چادری به جلسه امتحان تیزهوشان به هیچ عنوان صحت ندارد و به رغم آن که جلسه آزمون خاص دانش آموزان دختر بوده  و تمام عوامل برگزاری آزمون نیز همکاران خانم بوده اند و هیچ مردی در جلسه حضور نداشته است، فقط برای تطبیق عکس دانش آموزان و برای یک لحظه و در ابتدای جلسه از آنان خواسته شده چادر خود را بردارند و پس از تطبیق عکس و در ادامه آزمون هیچ منعی برای پوشیدن چادر توسط دانش آموزان ایجاد نشده است.

امید سلاجقه افزود: آموزش و پرورش استان کرمان همواره بر رعایت حجاب برتر در مدارس توسط دانش آموزان و همکاران عزیز فرهنگی تأکید دارد.

به اشتراک بگذارید :