20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ ۰۹:۱۵:۰۰
کد مطلب:  672362
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان خبرداد:
برنامه زمان و مکان برگزاری مصاحبه و تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال97 روز سه شنبه 16 مرداد ماه اعلام می شود

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان از اعلام برنامه زمان و مکان برگزاری مصاحبه و تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال97 از روز سه شنبه 16 مرداد ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، علی اسمعیل زاده با اعلام این خبر افزود: کلیه معرفی شدگان رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان کرمان می بایست از روز سه شنبه 16 مردادماه 97 با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به نشانی  kerman.medu.ir از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند .

وی گفت:  پذیرفته شدگان در هنگام مراجعه براساس برنامه اعلام شده کارنامه قبولی، اصل و تصویر مدارک برابر با اصل و مستندات لازم ( شناسنامه به همراه تمام صفحات، مدرک تحصیلی، کارت ملی (پشت و رو)، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان )(پشت و رو)، عکس 4 * 3  شش قطعه، مدارک مربوط به سهمیه ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تائیدیه های معتبر(به حداکثر سن مجاز داوطلب افزوده شده) و مدارک مربوط به نخبگان و ... ) به همراه داشته باشند.

اسمعیل زاده افزود: داوطبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند " فرم اطلاعات فردی " را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش  به نشانی  www.gozinesh.medu.ir  دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه ، کارت ملی  و مدرک تحصیلی همزبان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند .

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: عدم مراجعه در زمان مقر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت .

به اشتراک بگذارید :