20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ ۰۰:۳۵:۰۴
کد مطلب:  673144
وزیر آموزش و پرورش در شهرستان جیرفت:
سند توسعه استان های آذربایجان غربی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان تدوین می‌شود

وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان های جنوبی استان کرمان، گفت: سند توسعه استان های آذربایجان غربی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان تدوین می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سید محمد بطحایی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان های جنوبی استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به خصوص شهدای فرهنگی و دانش آموز، اظهار کرد: خوشبختانه کشور ما در حال حاضر در شاخص های مختلف در صدر کشورهای منطقه قرار گرفته است.

وی با اشاره به فرصت‌ها و منابع ارزشمند بسیار زیاد در آموزش و پرورش کشور، گفت: مبادا غلبه کمبودها باعث شود این فرصت ها را نبینیم.

بطحایی افزود: منابع در آموزش و پرورش مشخص و محدود است و در جنوب استان کرمان سه برنامه مشخص و مدون خواهیم داشت و مهمترین عامل برای دستیابی به اهداف نیاز به اولویت بندی مناسب با فرصت ها و تهدیدها است.

وی خاطر نشان کرد: بحث سند توسعه آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان از یک ماه و نیم پیش در وزارت آموزش و پرورش کلید خورده است که نقشه راه دولت و نمایندگان مجلس برای بودجه سال آینده است.

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: تلاش ها برای تشکیل اداره کل آموزش و پرورش جنوب استان کرمان ادامه دارد و در صورت عدم تحقق نمایندگی اداره کل برای جلوگیری از رفت و آمدها ایجاد می‌شود.

به اشتراک بگذارید :