21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ ۱۷:۵۴:۲۳
کد مطلب:  673185
در دومین روز از سفر وزیر آموزش و پرورش به استان کرمان
وزیر آموزش و پرورش از مدارس شهرستان های بم، نرماشیر، ریگان و فهرج بازدید کرد

وزیر آموزش و پرورش در دومین روز از سفر خود به استان کرمان از مدارس شهرستان های بم، نرماشیر، ریگان و فهرج بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سید محمد بطحایی عصر پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه ۹۷ به همراه چند تن از معاونان از مدارس شهرستان های بم، نرماشیر، ریگان و فهرج بازدید کرد.

وزیر آموزش و پرورش در بدو ورود به شهرستان بم مورد استقبال مسئولان شهرستانی قرار گرفت و سپس با حضور در گلزار شهدای شهر بروات با اهدای گل و قرائت فاتحه با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کرد.

بطحایی با حضور در مدارس شبانه روزی شهرستان نرماشیر از نزدیک امکانات و فضاهای آموزشی این شهرستان را مشاهده کرد.

وی در ادامه با سفر به شهرستان فهرج از مدارس تخریبی این شهرستان نیز بازدید و از روند اجرای پروژه های عمرانی نیز بازدید کرد.

وزیر آموزش و پرورش در پایان دومین روز از سفر خود به استان کرمان با حضور در جمع فرهنگیان شهرستان ریگان از مدارس تخریبی و کانکسی این شهرستان نیز بازدید و در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال مسئولان قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدای شهر ریگان با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد.

بر پایه این گزارش در دومین روز از سفر وزیر آموزش و پرورش و جمعی از معاونان به استان کرمان و سفر به شهرستان‌های جنوبی و شرقی استان، حمید ملانوری سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمان، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از معاونان و مدیران حوزه ستادی وی را در این سفر همراهی کردند.

به اشتراک بگذارید :