21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ ۱۵:۳۳:۰۶
کد مطلب:  674198
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
بیست و پنجمین کنگره قرآنی دانش‌آموزان مدارس سمپاد سراسر استان کرمان برگزار شد

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری بیست و پنجمین کنگره قرآنی دانش آموزان مدارس سمپاد سراسر استان کرمان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، مشیت الله سعیدی با اعلام این خبر افزود: بیست و پنجمین کنگره قرآنی دانش‌آموزان مدارس سمپاد سراسر استان کرمان صبح روز یکشنبه ۱۴ مرداد ماه ۹۷ با شرکت بیش از ۲۰۰ دانش آموز دختر و پسر از سراسر استان کرمان برگزار شد.

وی با اشاره به رشته های امتحانی در این دوره از مسابقات قرآنی، گفت: دانش آموزان دختر و پسر به تفکیک در رشته‌های حفظ، قرائت و معارف (تفسیر قرآن) به رقابت پرداختند.

سعیدی اظهار کرد: دانش آموزان شهرستانهای سیرجان، رفسنجان، ناحیه ۱ و ۲ کرمان، زرند، شهربابک، کهنوج، جیرفت، بم و بافت در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش استان کرمان در ادامه افزود: دانش آموزان شرکت کننده در پایان در هر رشته به تفکیک جنسیت و مقطع دو نفر به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه پیدا خواهند کرد.

بر پایه این گزارش بیست و پنجمین کنگره قرآنی دانش‌آموزان مدارس سمپاد سراسر استان کرمان در دبیرستان دخترانه فرزانگان دوره اول ناحیه ۱ کرمان و دارالقرآن علم الهدی کرمان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :